Bodrum Konacık Rezidans

HAYALLERİNİZDEKİ EVLE TANIŞIN

Projedeki her detay yaşayacakların huzuru, mutluluğu ve konforu düşünülerek özenle oluşturuldu. 75 metrekare 2+1 ve 225 metrekare üç katlı rezidans dairelerimizden size en uygun olanı seçebilir, yeni evinizde huzurlu ve konforlu bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Kıratlı Group Konacık evleriyle,

huzurlu ve konforlu yaşamla tanışma zamanı!


İÇİNİZİ FERAHLATACAK BİR YAŞAM

Geniş ve zemine kadar uzanan camlarıyla güneşin sıcaklığını evinizde hissedeceksiniz… Tamamıyla birinci sınıf mermer kaplamayla tasarlanmış dış cephe detayları ve incelikle düşünülmüş peyzaj planlamasıyla huzuru daha evinize girmeden hissetmeye başlayacaksınız…

EVİNİZ, OFİSİNİZ, STÜDYONUZ

Yeni yaşam alanınız, hayallerinizi tam anlamıyla yansıtabilmenize imkân verecek mimari detaylarla tasarlandı. Yüksek tavanıyla evinizde ferah bir ortam yaratırken aynı zamanda ofis veya stüdyo olarak kullanma ayrıcalığı da sunuyor. Aradığınız ister huzurlu bir ev ister şehrin içinde rahat çalışabileceğiniz bir home office ortamı olsun; aradığınız konforu Konacık Evleri’nde bulacaksınız.


ZAMANINIZ DEĞERLİ

BÖLGENİN TEK KAPALI OTOPARKLI KONUT PROJESİ

Modern yaşamın içinde artık zamanımız çok daha değerli. Eve döndüğümüzde park yeri aramakla harcayacak vaktimiz yok. İşte bu nedenle, projemizi bölgenin yegâne kapalı otoparklı konutları olarak geliştirdik. Yeni yaşam alanınızda, aracınızı kendinize ait otoparkınıza park edip hiç gereksiz vakit kaybetmeden yaşam alanınıza ve sevdiklerinize kavuşacaksınız.

BİRİNCİ SINIF BİR YAŞAM

Dış cephe taşları ve tüm alanları birinci sınıf mermer kaplama olan konutlarımızın, iç mimarisi de en üst kalite malzemeler kullanılarak tasarlandı… 40 yıllık tecrübeye sahip işinin ehli ekibimizle en ufak detaylara bile dikkat edilerek mükemmel işçilikle yaşama hazır hâle getirildi. Konacık Evleri’nde birinci sınıf bir yaşam sizi bekliyor…


Bodrum'un Kalbinde Aradığınız Huzur ve Konfor

Bölgenin En Prestijli Projesi

Bodrum’un en merkezi ve değerli yerleşim yerlerinden biri olan Konacık, bölgenin de prestijini yükseltecek bir yaşam alanı kazanıyor. Her detayın incelikle tasarlandığı rezidans standardında konutlar Kıratlı Group Konacık Evleri’nde sizi bekliyor.


Sizi Arayalım