Başkanın Mesajı

İnşaat, imalat ve değer katmak demektir. Yeterli yetkinliğe sahip olmadığınız bir işi üstlenirseniz ve imal etmeye kalkışırsanız, bu alanda başarı sağlamanız pek mümkün olmaz. Efendimizin hadisinde yer alan” İşi ehline verin” söylemi bizim için çok kıymetli olmakla beraber kendimize ilke edindiğimiz temel değerlerin başında yer almaktadır. Bu bağlamda hayata değer katarken işimizin ehli olabilmek için fazlaca özen göstermekteyiz. İnşaat sektöründe proje geliştirmek, alternatifli çalışma disiplini ve sektörel uzmanlık gereksinimi duyduğu için projelerimizin her aşamasında kendimizi geliştirerek büyümeye devam ettik.

1980’li yıllardan günümüze, vizyonumuzun eseri olan bilgi birikimi, tecrübe, farkındalık ve işimizde ehil olmak; bizim ufkumuzu açan yerleşik değerler oldu.
Her geliştirdiğimiz projede; konut, ofis, iş merkezi ve lüks yaşam alanları gibi projelerin inşaa aşamasında tüm şantiyelerimizde mesai yaparak, işimizin mutfağında yer almayı tercih ettik. Projelerimizi her metrekaresine kadar özenle tasarlıyor, sonuçlandırıyor ve teslim ediyoruz. Üretimlerimizin sorumlu olduğumuz kişiler tarafından takdir görmesi, verdiğimiz mücadelenin sonunda elde ettiğimiz en büyük kazançtır.

YAPMIŞ OLDUKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.

Cemalettin Kıratlı